Muğla Marmaris Devlet Hastanesi

Deneyimli kadrosu ile bölge halkına ileri teknoloji ve bilimsel gelişmeler ışığında nitelikli, kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak.Öncelikle tercih edilen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini arttırmak için, ekibi ve alt yapısıyla ; içten, yenilikçi, çevreye saygılı ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak bölgesinde sağlık sektöründe fark yaratmak ve lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Marmaris Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Marmaris Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres T.C. Sağlık Bakanlığı Marmaris Devlet Hastanesi Çamdibi mah. 320 Sk. Marmaris MUĞLA  
Telefon 0.252 412 49 29
Fax 0.252 413 44 46
E-Mail marmarisdh@saglik.gov.tr

Muğla Marmaris Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Marmaris Devlet Hastanesi Nerede
Marmaris Devlet Hastanesi Randevu Alma
Marmaris Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Marmaris Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Marmaris Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Marmaris Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Anestezi ve Reanimasyon

-Cildiye

-Çocuk Hastalıkları

-Diyaliz

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Evde Bakım

-Fizik Tedavi

-Göğüs Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Kardiyoloji

-Nöroloji

-Psikiyatri

Marmaris Devlet Hastanesi Doktorları
  Marmaris Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -