Özel Marmaris Hastanesi

Bölgemizde; halkımıza ve tüm hastalarımıza; kaliteli, ulaşılabilir, etik değerlere saygılı, hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunmak. Tüm bölgede, hasta ve hasta yakınlarına, uzman hekim kadrosu ve eğitimli sağlık personeli ile, son teknolojinin ışığında, hasta haklarına saygılı, kaliteli, güvenilir, uluslararası standartlarda hizmet sunan bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Marmaris Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Marmaris Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çıldır Mah.İnönü Cad. No:30 Marmaris / Türkiye
Telefon Tel:0(252)413 60 00
Fax Fax:0(252)413 66 00
E-Mail E-Mail:info@omh.com.tr
Özel Marmaris Hastanesi Nerede
Özel Marmaris Hastanesi Randevu Alma
Özel Marmaris Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Marmaris Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Marmaris Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Marmaris Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yoğun Bakım
Özel Marmaris Hastanesi Doktorları
Özel Marmaris Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -