Özel Marmaris Hastanesi

reklam
Bölgemizde; halkımıza ve tüm hastalarımıza; kaliteli, ulaşılabilir, etik değerlere saygılı, hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunmak.Tüm bölgede, hasta ve hasta yakınlarına, uzman hekim kadrosu ve eğitimli sağlık personeli ile, son teknolojinin ışığında, hasta haklarına saygılı, kaliteli, güvenilir, uluslararası standartlarda hizmet sunan bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Marmaris Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Marmaris Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çıldır Mah.İnönü Cad.No:30Marmaris / Türkiye
TelefonTel:0(252)413 60 00
FaxFax:0(252)413 66 00
E-MailE-Mail:info@omh.com.tr
Özel Marmaris Hastanesi Nerede
Özel Marmaris Hastanesi Randevu Alma
Özel Marmaris Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Marmaris Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Marmaris Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Marmaris Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Radyoloji,Acil,Yoğun Bakım
Özel Marmaris Hastanesi Doktorları
Özel Marmaris Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -