Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi

Özel Monofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, 2006 yılında hastalarımızın yasam kalitesini yükseltmek üzere koruyucu, iyileştirici, güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, etik değerlerden ödün vermeden, çağdaş standartlarda, hasta ve yakınlarının haklarına, insana ve çevreye saygı göstererek, ulaşılabilir, beklentileri karşılamaya çaba gösteren bir sağlık kuruluşu olarak kurulmuştur.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova/İzmir  
Telefon Tel:0 (232) 278-7939
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Nerede
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Doktorları
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -