Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi

Özel Monofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, 2006 yılında hastalarımızın yasam kalitesini yükseltmek üzere koruyucu, iyileştirici, güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, etik değerlerden ödün vermeden, çağdaş standartlarda, hasta ve yakınlarının haklarına, insana ve çevreye saygı göstererek, ulaşılabilir, beklentileri karşılamaya çaba gösteren bir sağlık kuruluşu olarak kurulmuştur.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova/İzmir  
Telefon 0 (232) 278-7939
Fax
E-Mail

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Nerede
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Radyoloji

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Doktorları
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -