Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

Tıp etiğine uygun ekonomik düzeyde sağlık hizmetlerinde kalıcı çözümler üretmek ve sürdürülebilir kalite anlayışı ile sağlıklı toplumun oluşmasına katkıda bulunmaktır.Yeni bilgi ve teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet anlayışı ile sağlık sorunlarına hasta memnuniyetini esas alan çözümlerle referans bir hastane olarak gelişmektir.
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mavişehir – Çiğli Kipa Kavşağı / İzmir
Telefon Tel:0 (232) 386 55 05
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ekolkbb.com
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Nerede
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Randevu Alma
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
KULAK BURUN BOĞAZ, GENEL CERRAHİ, ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ, OBEZİTE CERRAHİSİ, GÖZ KLİNİĞİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KLİNİĞİ, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, GASTROENTEROLOJİ, DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI) KLİNİĞİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, NÖROLOJİ, ÜROLOJİ, KARDİYOLOJİ, GÖGÜS HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ, ALTERNATİF TIP KLİNİĞİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE MİKROBİYOLOJİ
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Doktorları
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -