Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği olarak 2010 yılından beri İzmir’de faaliyet göstermekteyiz. Diş hekimliği faaliyeti alanına giren tüm tedavileri uygulamaktayız. Gelişen teknoloji ve yenilikler, diş hekimliğini bambaşka bir boyuta taşımıştır. Hastalar korku ve endişe duymadan diş hekimlerinde tedavilerini gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede doktorlar ve hastalar beklentilerini daha rahat karşılamaktadır. Diş hekimleri ve diş koltukları hastaların korkulu rüyası olmaktan çıkmıştır Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, gelişen teknolojiyi ve yenilikleri yakından izlemek, dental sektörde müşteri memnuniyetini amaç edinmek, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile ilerleyerek yolumuza devam etmek başlıca misyonumuzdur. Modern Özel Cadde Dental Kliniğimiz ile her türlü ağız ve diş sağlığı tedavi hizmetlerini vermekle birlikte, hastalarımızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını hedeflemekteyiz. Mavibahçe AVM İzmir’de hizmet veren diş kliniğimizde; İmplantoloji, çene cerrahisi, estetik diş hekimliği, diş eti hastalıkları, koruyucu hekimlik gibi uzmanlık branşlarında hizmetindeyiz. Görevimiz ve amacımız daima hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak, tedavi etmek ve en önemlisi onları memnun etmektir.. Hizmet kalite standartlarımızı belirlerken temel aldığımız en önemli kriter; her hastanın kendine özel sağlık durumunu ön planda tutmaktır. Hastalarımızın sağlık şartlarına göre özel muayenelerle, kesin ve net sonuçlar alabileceğimiz tedavi planlamaları yapmaktayız. Tedavilerimizi yüksek hijyen standartlarıyla, tamamen steril bir ortamda gerçekleştirmekteyiz. Güler yüzlü hizmetlerimizi 7/24 kesintisiz sürdürmekteyiz.

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Mavibahçe Avm No:40/B / İZMİR  
Telefon 0 532 746 92 18
Fax
E-Mail caddedental[@]gmail.com

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-İmplant Tedavisi

-Diş Estetiği Tedavisi

-Diş Beyazlatm

-Diş Çekimleri

-Kanal Tedavisi

-Diş Dolgusu

-Ortodonti Tedavisi

-Protez Diş

-Ağız ve Çene Cerrahisi

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -