Özel Ekol Göz Tıp Merkezi

Tıp etiğine uygun ekonomik düzeyde sağlık hizmetlerinde kalıcı çözümler üretmek ve sürdürülebilir kalite anlayışı ile sağlıklı toplumun oluşmasına katkıda bulunmaktır.Yeni bilgi ve teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet anlayışı ile sağlık sorunlarına hasta memnuniyetini esas alan çözümlerle referans bir hastane olarak gelişmektir.

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ekol Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Ataşehir Mahallesi, Mavişehir – Çiğli Kipa Kavşağı, 8019/13 Sokak No:2 Ataşehir Mah. 35630 Çiğli / İzmir
Telefon Tel:0 (232) 386 69 69
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ekolgoz.com

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Ekol Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ekol Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Lazerli Katarakt Cerrahisi, Excimer Lazer Cerrahisi, Akıllı Lens Uygulamaları, Glokom (Göz Tansiyonu) Cerrahisi, Retina Cerrahisi ve Vitrektomi, Retina Yırtıkları ve Dekolmanı Cerrahisi, Diyabetik Retinopati Cerrahisi, Çocuk Göz Sağlığı ve Şaşılık Cerrahisi, Makula Deliği Cerrahisi, Sarı Nokta Hastalığı Cerrahisi, Lazer Göz Ameliyatı, Excimer Lazer, Lazerli Katarakt, Vitrektomi Ameliyatı, Glokom, Makula Deliği, Yakın Görme Bozukluğu, Retina Dekolmanı, Retina Hastalıkları, Epiretinal Membran, Diabetik Retinopati, Çocuğunuz Şaşı Kalmasın, Keratokonus Tedavisi, Göz kapağı Ameliyatları ve Göz çevresi Estetiği, Göz Seyirmesi Nedenleri, Hipermetrop, Katarak Ameliyatı, Göz Alerjisi, Göz Yanması, Excimer Lazer Ameliyatı, Göz Tansiyonu, Astigmat, Göz Kayması, Gözlük Bırakma
Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Ekol Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -