Özel Metrolife Hastanesi

reklam
Başarı odaklı ve güvenilen sağlıklı yaşam ortağı olmak.Hasta haklarına saygılı, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet kalite standartlarında hizmet sunmak.
Özel Metrolife Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Metrolife Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C Karaköprü / ŞANLIURFA
TelefonTel:444 63 50
FaxFax:0414 318 47 27
E-MailE-Mail:hastahaklari@metrolife.com.tr
Özel Metrolife Hastanesi Nerede
Özel Metrolife Hastanesi Randevu Alma
Özel Metrolife Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Metrolife Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Metrolife Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Metrolife Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye (İç Hastalıkları),Plastik ve Estetik Cerrahi,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroloji,Üroloji (Bevliye),Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Beyin ve Sinir Cerrahi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Çocuk Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz (KBB),Çocuk Kardiyolojisi,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi,Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Genel Cerrahi,Beslenme ve Diyet,Acil Servis,Radyoloji,Laboratuvar
Özel Metrolife Hastanesi Doktorları
Özel Metrolife Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -