Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi

Şanlıurfa merkezde bulunan Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi, fizik tedavi üzerine alternatif uygulamaların yapıldığı özel bir kurumdur.

Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Ulubatlı Mah. Yunus Emre Cad. No:121/C  
Telefon Tel:0 (414) 314-8077
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi Nerede
Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi Randevu Alma
Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Manuel Terapi, Egzersiz tedavisi, Kinezyolojik bantlama, Refleksoloji, Akapunktur, Cup teraphy (Kupa terapisi), Leech theraphy (Sülük tedavisi)
Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi Doktorları
Özel Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -