Özel Ruha Academia Hastanesi

Tıbbı etik ilkelerden asla taviz vermeden, dünya standartları seviyesinde bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; katılımcı yönetim anlayışı ve seçkin kadrosu ile hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, çağın gerektirdiği hizmeti verebilmek için en gelişmiş tıbbi cihazları ve tedavi yöntemlerini kullanıp sektörde öncü uygulamalarla fark oluşturarak sağlık alanında marka olmak, en üst seviyede sağlık hizmeti sunmaktır.Güncel sağlık standartlarında, sürekli gelişmeyi bilgi ve teknolojisini yenilemeyi ön gören kalite anlayışı ile güvenle anılan referans bir hastane olmak, bugün ve gelecekteki en iyi sağlık hizmetini sunmak düşüncesinde, etkin verimli çalışma sistemi ile hasta ve hastane çalışanları arasındaki iletişimi daha etkin kılarak mükemmeliyet odaklı güler yüzlü hizmet vermek ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmaktır.

Özel Ruha Academia Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ruha Academia Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ertuğrul Gazi, Prof. Selçuk Atilla Cad No 4/1, 63100 Haliliye/Şanlıurfa  
Telefon (0414) 314 10 00
Fax (0414) 316 12 33
E-Mail info@academiahastanesi.com

Özel Ruha Academia Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Ruha Academia Hastanesi Nerede
Özel Ruha Academia Hastanesi Randevu Alma
Özel Ruha Academia Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ruha Academia Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ruha Academia Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ruha Academia Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Academia Hastanesi

-Acil Servisi

-Çocuk Hastalıkları

-Doktorlarımız

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları

-Özel Hastane

-Ozon Tedavisi

-Uzman Diyetisyen

Özel Ruha Academia Hastanesi Doktorları
Özel Ruha Academia Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -