Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi

Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Cami Şerif Mh. 5234 Sok. Kızıltan Apt. No:10 Mersin/Akdeniz  
Telefon Tel:0 (324) 237-5080
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi Nerede
Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Acil

Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi Doktorları
Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -