Özel Medikent Hastanesi

Türkiye ve dünyada tıp alanındaki her tür gelişmeyi yakından izlemek ve hastalarımıza yarar sağlayacak biçimde bunları uygulamaya koymak. Çağdaş tıp biliminin sağladığı tüm bilgi ve olanakları tıp ahlakı ilkeleri çerçevesinde ve en üst düzeyde tanı, tedavi ve takip hizmetleri sunmaktır.Modern tıbbın gereklerini yerine getirmek, hasta haklarını ve etik değerleri savunarak sağlık sektöründe ülkemizin en saygın ve lider markalarından biri olmak.

Özel Medikent Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medikent Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz / KIRKLARELİ  
Telefon Tel:0288 417 5050
Fax Fax:(0288) 412 46 00
E-Mail E-Mail:info@medikent.com.tr

Özel Medikent Hastanesi Nerede
Özel Medikent Hastanesi Randevu Alma
Özel Medikent Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medikent Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medikent Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medikent Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathaneler, Anestezi ve Reanimasyon, Anjiyo, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Çocuk Cerrahisi, Dermatoloji (Cildiye), Erişkin Yoğun Bakım, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Solunum Fonksiyon Testi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Metabolik Cerrahi, Nöroloji, Obezite Cerrahisi, Onkolojik Cerrahi, Ortopedi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, FUE YÖNTEMİ İLE SAÇ EKİMİ, Psikolojik Destek Birimi, Taş Kırma, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Tanı Üniteleri, Laboratuvar, EKONOMİ CHECK-UP, Gastroenteroloji ve Endoskopi, Radyoloji, Üroflowmetre
Özel Medikent Hastanesi Doktorları
Özel Medikent Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -