Özel Balkan Hastanesi

Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen, meslek etiğinden ödün vermeden hasta ve hasta yakını memnuniyetini sağlamayı ilke edinen Özel Balkan Hastanesi 52000m2 yeşil, 9000m2 kapalı alana kurulmuş , 81 yatak kapasiteli binasında, Sağlık Bakanlığı tarafından uygun görülen “BEBEK DOSTU HASTANE” ünvanı ile hizmet vermektedir. – 24 SAAT AÇIK ACİL SERVİS – POLİKLİNİKLER – MİKROBİYOLOJİ ve BİYOKİMYA LABORATUVARLARI – HASTA İHTİYACINA GÖRE DÜZENLENMİŞ KONFORLU ODALAR ( Her odada televizyon, klima, duş, tuvalet; seçenekler dahilinde mutfaklı dinlenme alanı bulunan odalarımız mevcuttur.) – 10 YATAK KAPASİTELİ 1. SEVİYE YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM (9 Küvöz ve + 1 Temas İzolasyon Odası) – 16 YATAK KAPASİTELİ ERİŞKİN GENEL YOĞUN BAKIM (7 Yatak Üçüncü Seviye +2 Temas İzolasyon Yatağı, 7 Yatak İkinci Seviye ) – UYKU APNESİ LABORATUVARI – 3 ADET AMELİYATHANE – RADYOLOJİ SERVİSİ 1.5 TESLA KAPALI MR BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ MAMMOGRAFİ ULTRASON DOPPLER USG ESWL(Taş Kırma) DİREKT GRAFİ( Röntgen)

Özel Balkan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Balkan Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Lüleburgaz-Babeski D100 Karayolu 4.Km Ayvalı Kavşağı Lüleburgaz/KIRKLARELİ  
Telefon 0 (288) 417-0707
Fax 0 (288) 417-0607
E-Mail info@balkanhastanesi.com.tr

Özel Balkan Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Balkan Hastanesi Nerede
Özel Balkan Hastanesi Randevu Alma
Özel Balkan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Balkan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Balkan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Balkan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Göğüs Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Beyin ve Sinir Cerrahi

-Radyoloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Ortopedi

-Anestezi

-İç Hastalıkları

-Beslenme ve Diyetetik

-Psikoloji

-Genel Cerrahi

Özel Balkan Hastanesi Doktorları
Özel Balkan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -