Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi

ÖNCE İNSAN’ anlayışına sadık, hasta haklarına saygılı, meslek etiğinden ödün vermeyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini öncelikli gören, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan nittelikli ve uzman kadromuz ile dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin her zaman insanlık yararına hizmet vermek.Tüm tıbbi uygulamalarda blimsel etik ilkeleri benimsemek.Uzman bir kadro, çağdaş bir yönetim sistemi ve ileri teknoloji kullanımı ile hastalara ekonomik, hızlı ve doğru teşhis paralelinde tedavi olanağı sağlamak. Hasta ile birlikte, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Uluslararası standartları benimseyen hizmet kalitesini sunmak ve bu özellikler ile sağlık sektöründe örnek bir sağlık kurumu olmak. Teknolojideki son gelişmeleri yakından takip ederek tam teşekküllü bir hastane olmak özelliğimizi sürdürmek.

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kocasinan Mahallesi, Okullar Caddesi, No:30, Lüleburgaz, Kırklareli  
Telefon Tel:0 288 412 36 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@dermanhastanesi.com.tr

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Nerede
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Randevu Alma
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ortopedi, Beslenme ve Diyet, Dermatoloji, Kulak Burun Boğaz, Dahiliye, Kardiyoloji, Radyoloji, Kadın Doğum, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı, Acil Servis, Göz Hastalıkları, Üroloji
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Doktorları
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -