Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi

ÖNCE İNSAN’ anlayışına sadık, hasta haklarına saygılı, meslek etiğinden ödün vermeyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini öncelikli gören, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan nittelikli ve uzman kadromuz ile dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin her zaman insanlık yararına hizmet vermek.Tüm tıbbi uygulamalarda blimsel etik ilkeleri benimsemek.Uzman bir kadro, çağdaş bir yönetim sistemi ve ileri teknoloji kullanımı ile hastalara ekonomik, hızlı ve doğru teşhis paralelinde tedavi olanağı sağlamak. Hasta ile birlikte, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Uluslararası standartları benimseyen hizmet kalitesini sunmak ve bu özellikler ile sağlık sektöründe örnek bir sağlık kurumu olmak. Teknolojideki son gelişmeleri yakından takip ederek tam teşekküllü bir hastane olmak özelliğimizi sürdürmek.

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kocasinan Mahallesi, Okullar Caddesi, No:30, Lüleburgaz, Kırklareli  
Telefon 0 288 412 36 00
Fax
E-Mail info@dermanhastanesi.com.tr

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Nerede
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Randevu Alma
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ortopedi

-Beslenme ve Diyet

-Dermatoloji

-Kulak Burun Boğaz

-Dahiliye

-Kardiyoloji

-Radyoloji

-Kadın Doğum

-Genel Cerrahi

-Çocuk Sağlığı

-Acil Servis

-Göz Hastalıkları

-Üroloji

Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Doktorları
Özel Lüleburgaz Derman Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -