Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağız ve diş sağlığı hizmetlerini teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında; koruyucu tedavileri ön planda tutarak, etkin kaliteli ve güvenilir, kolay ulaşılabilir bir şekilde, güler yüzle halkımızın hizmetine sunmaktır.Dünyadaki çağdaş diş hekimliği uygulamalarını yakından takip ederek, gelişmiş uygulama merkezleriyle entegre hale gelip, hasta ve çalışan memnuniyetinin her geçen gün arttığı bir merkez olmaktır.

Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Hastane Yolu Cad.Dere mah. Küme Evleri No: 5 Lüleburgaz/KIRKLARELi  
Telefon 0288 412 82 49
Fax
E-Mail luleburgaz.adsm@saglik.gov.tr

Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
  Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Nöbet Hizmetleri

-Radyoloji Hizmetleri

-Evde Sağlık Hizmetleri Birimi

-Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi Hizmetleri

-Protetik Diş Tedavisi Hizmetleri

-Genel Klinikler

Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Lüleburgaz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -