Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi

Kırklareli/Lüleburgaz’da 1997 yılında Dr. Metin Küçük tarafından kurulan Nöroloji Merkezi 4 Eylül 2007 tarihinde Dal Merkezi haline gelmiştir. Dr Metin Küçük önderliğinde oluşturulan doktor kadrosu, uygulanan tedaviler, artan hizmet arzı ve talebi ile 29 Eylül 2009’da ise Tıp Merkezine dönüşmüştür. Planlı büyüme uygulamaları ile her geçen gün verdiği hizmeti ve kaliteyi arttıran Lüleburgaz Tıp Merkezi etik değerleri benimseyerek güvenilir bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yıldız Mah. 8 Kasım İlkokulu Karşısı Lüleburgaz  
Telefon 0288 413 12 88 – 0288 413 12 81
Fax
E-Mail bilgi@luleburgaztipmerkezi.com.tr

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Nerede
Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Lüleburgaz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Lüleburgaz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Nöroloji

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kulak Burun Boğaz

-Genel Cerrahi

-Radyoloji

-Dahiliye

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Psikiyatri

-Göz Hastalıkları

-Beslenme ve Diyet

Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Lüleburgaz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -