Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği

1997 Yılından beri faaliyette olup, İstanbul 1. Levent’teki yeni binasında 2006 yılından itibaren hizmet vermektedir. Klinik kurucu ekibi olan Dr. Selim Şenöz, Dr. Başak Direm, Dr. Figen Ateşalp ve Embriyolog Ülkü Coşkunoğlu Abadan halen yeni klinikte de birlikte çalışmaya devam etmektedirler. Sadece kadın hastalıkları, infertilite ve tüp bebeğe yönelik olarak kurulan kliniğimizin altyapısı tüp bebek laboratuarının ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği T. C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Tüp bebek kliniği olarak düzenlenen yeni merkezimiz, en son teknoloji ve hasta konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Jinepol’ün yeni merkezinde 1 ameliyathane, 3 muayene odası, 3 hasta dinlenme odası ve 1 labaratuvar bulunmaktadır. Geniş bekleme salonu ve çocuklarıyla beraber gelen aileler için oyun alanımız da mevcuttur. Ayrıca binamızın altındaki kapalı otoparktan hastalarımız yararlanabilmektedir.
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Hakkında İçerikler
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği İletişim Bilgileri
Adres Adres:Nispetiye Mahallesi Aytar Caddesi Başlık Sokak No:1/B 1. Levent Beşiktaş İstanbul
Telefon Tel:0 212 264 1828
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:jinepol@kadindogum.com
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Nerede
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Randevu Alma
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Bölümleri ve Servisleri
Gebelik Belirtileri – Testleri, Gebelikte Bulantı Kusma, Gebelikte Diyabet, Aylara Göre – Haftalara Göre Gebelik, Çoğul Gebelik, Gebelikte Beslenme, Fetal Monitör, Gebelikte Genetik, Gebelikte Sık Sorulanlar, Amniosentez – Koryon Villus Biopsisi, Kadınlarda Aşırı Tüylenme – Hirsutismus, Adet Öncesi Gerginlik, Adet Düzensizlikleri, Vajinal Akıntılar, Meme Muayenesi Nasıl Yapılır?, Meme (Göğüs) Kanseri, Pap Smear Testi – Simir Testi, Myom (Miyom) Fibroid, Histerektomi Nedir?, Kolposkopi Nedir?, Endometrium Kanseri Nedir?, Serviks Kanseri Nedir?, Yumurtalık Kanseri Nedenleri Nelerdir?
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Doktorları
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -