Özel Natal FTR Merkezi

Bedenimiz, ruhumuzun bir yansıması ve bütünlüğünün bozulmaması gereken bir zincirdir. Bu zinciri oluşturan halkalar, yani fiziksel yapımızı oluşturan organlarımızın uyum içinde eksiksiz çalışmaları, hem ruh hem de beden sağlığımızın korunması adına önem taşımaktadır. NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm yenilikleri takip ederek ve uluslararası standartları Türkiye’ye uygulayarak birçok ilke imza attık. Amacımız beden sağlığımız için gerekli olan fizik tedavi ve rehabilitasyonları ihtiyacı olan herkese ulaştırmaktır. NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde, sizlerin en yüksek fiziksel potansiyelinize ulaşmanız için çalışmaktayız. Sizlere olan ilgimiz ve teknik bilgimizin birleşimi ile, yaşamanızdan sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde zevk alabilmeniz için, ruhsal ve bedensel uyumunuzu maksimum seviyede tutmak için gelişimimizi sürdürüyoruz.
Özel Natal FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Natal FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13 Beşiktaş/İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 324-3010
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:natal@natalfiziktedavi.com
Özel Natal FTR Merkezi Nerede
Özel Natal FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Natal FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Natal FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Natal FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Natal FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ameliyatsız Bel Fıtığı, Ameliyatsız Boyun Fıtığı, Sinir Sıkışması, Ön Çarpraz Bağ Yaralanması, Fibromiyalji Tedavisi, Boyun Bel Düzleşmesi, Dirsek Ağrısı, Donuk Omuz Frozen, Omuz Ağrısı, Golfçü Dirseği, El Bileği, Origene, Manuel Terapi, Kinesiotape Uygulamaları, Jobs (Anti Ödem Tedavi), Boyun Traksiyon Cihazı, Magnetoterapi, Klasik Elektroterapi Ajanları, Lenfödem Terapisi, Egzersiz Programı, Osteopatik Yaklaşım, Facial Distorsiyon Modeli (FDM)
Özel Natal FTR Merkezi Doktorları
Özel Natal FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -