NPSUAM Etiler Polikliniği

NP GRUP olarak toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, koruyucu ruh sağlığı çalışmalarına öncelik vermekle birlikte tedaviye ulaşmayı kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. İstanbul’un her geçen gün artan nüfusu ve bitmeyen trafik yoğunluğu danışanlarımızın Avrupa yakasında bir merkez açmamız yönündeki taleplerini artırıyordu. İşte bu yoğunlaşan istekler dikkate alınarak yapılan araştırmalar sonucunda Etiler’de bir merkezi hizmete kazandırmayı acil hale getirdi. Bağdat Caddesi üzerinde yetişkinlere hizmet vermeye devam eden Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi hemen arkasında Saklı Köşk’te hizmet veren Çocuk ve Genç Birimimiz Etiler’de hizmet veren diğer yetişkin polikliniğimiz ile güç birliği yaparak 10 Ağustos 2009 tarihinde Etiler Nispetiye Caddesi No 19’da NPİSTANBUL Etiler Polikliniği olarak daha geniş ve müstakil bir binada hizmete girdi. Halen NPSUAM Etiler Polikliniği olarak, bünyesinde Çocuk ve Genç ile Yetişkin biriminin yanı sıra, Uyku Bozuklukları, Nöroloji ve İç Hastalıkları alanında da hizmet vermektedir. Okullara özel eğitim ve danışmanlık hizmeti de veren Etiler Polikliniği ilk kez Çocuk ve Gençler için ‘Duygusal Zeka Eğitimleri’ni başlattı. Bunun yanı sıra Ana Okulu, Ana Sınıfı ve Liseler için Okul Olgunluğu programında yaşa göre testler yapılmaktadır.
NPSUAM Etiler Polikliniği Hakkında İçerikler
NPSUAM Etiler Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres Adres:Nispetiye Cad. No: 19 Etiler – 34330
Telefon Tel:0 212 270 12 92
Fax Fax:0 212 270 17 19
E-Mail E-Mail:bilgi@npistanbul.com
NPSUAM Etiler Polikliniği Nerede
NPSUAM Etiler Polikliniği Randevu Alma
NPSUAM Etiler Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
NPSUAM Etiler Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
NPSUAM Etiler Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
NPSUAM Etiler Polikliniği Bölümleri ve Servisleri
Gençlerde Madde Bağımlılığı, Özel Öğrenme Bozukluğu-Disleksi, Çocukluk Çağı Tepkisel Bağlanma Bozukluğu
NPSUAM Etiler Polikliniği Doktorları
NPSUAM Etiler Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -