Özel Kozyatağı Central Hospital

Kozyatağı Hastane denilince akıllara ilk gelen hastane olmayı hedefleyen Central Hospital; İstanbul, Anadolu yakasının merkez noktasında yer alan Kozyatağı’nda 17 yıllık tecrübesini, bir dünya hastanesi olma vizyonuyla bütünleştirecek büyük değişimi tamamlamış bulunuyor. Değişim, doktor kadrosunun zenginleştirilmesinden teknolojik altyapının yenilenmesine, kurumsal kimliğin yenilenmesinden, bina iç ve dış mimarininin yeniden şekillendirilmesine kadar komple bir operasyonu kapsamaktadır. En iyi hizmeti verebilmek için, özel sağlık sektöründe yaşanan ilerlemelerin takipçisi dinamik bir kurum olan hastanemiz, çağdaş tıbbın hemen her dalında yılda 150 bin hastaya sağlık hizmeti sunan, yüksek standartlardaki hizmetini, profesyonel ekibi ile gerçekleştiren güçlü bir kuruluştur. Hastanemizde, uzman hekim kadrosu, eğitimli hemşireleri ve anestezi uzmanlarıyla, çağdaş tıbbın gerektirdiği ekipmanlarla donatılmış ileri teknoljiye sahip, 4 Ameliyathanede cerrahi operasyonlar ile aynı şartlarda hizmet veren 2 Doğumhane salonu ve deneyimli Kadın doğum ekibi ile bebek bekleyen yeni anne adaylarına da hizmet verilmektedir. Hizmet kalitesini iyileştirme çerçevesinde hasta ve hasta yakınlarına memnuniyet odaklı, güvenilir çağdaş ve bilgilendirmeye yönelik hizmet sunumunu hedeflediğimiz hastanemizde koruyucu sağlık hizmetleri kapsamında hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirme eğitimleri verilmektedir. Hasta ve hasta yakınlarının hastanede kalışları süresince, tedavisi süren hastalarımızın rahatı için hemşire çağrı sistemi ile desteklenen her pozisyona ayaralabilir otomatik kumandalı yatak, refakatçi konforu düşünülerek hazırlanan açılabilir yatak-koltuk, minibuzdolabı, telefon, tv, klima, duş ve WC ile 5 yıldızlı otel konforu sağlanmaktadır. Bugün Kozyatağı Central Hospital’a tedavi amaçlı gelenler, bu değişimin sağlık hizmetlerine kattığı konfor ve kaliteyi birebir yaşayarak görebiliyorlar. Bu değişim, sadece İstanbul’a ve Türkiye’ ye bir fayda sunmakla kalmayacak, dünya sağlık sektörü içindeki yerimizi daha da yukarılara taşımanın önemli bir adımını oluşturacaktır.
Özel Kozyatağı Central Hospital Hakkında İçerikler
Özel Kozyatağı Central Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kocayol Cad.Kozyatağı Sk. No.19 P.k.34742 Kozyatağı / Kadıköy İSTANBUL
Telefon Tel:444 77 99
Fax Fax:(0216) 384 77 48
E-Mail E-Mail:…
Özel Kozyatağı Central Hospital Nerede
Özel Kozyatağı Central Hospital Randevu Alma
Özel Kozyatağı Central Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kozyatağı Central Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kozyatağı Central Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kozyatağı Central Hospital Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Enfeksiyon Hast. ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikoloji, Radyoloji, Üroloji
Özel Kozyatağı Central Hospital Doktorları
Özel Kozyatağı Central Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -