Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak; hasta beklentilerine uygun hizmetleri, tıp etiğinden ödün vermeden, bilgi güvenliği boyutlarıyla değerlendirerek ulusal ve uluslararası standartlarda ve yasal gerekliliklere uygun olarak sunmak.Eğitim ve araştırma çalışmalarıyla tıp biliminin gelişimine katkıda bulunarak, kurumun güvenilirliğini ve marka imajını korumak. Tüm çalışanlara sürekli gelişme fırsatları sunarak, çalışanların ve paydaşların bilgi varlıklarına güvenli bir şekilde erişimlerini sağlamak. Bilgi güvenliği ile ilgili riskleri değerlendirerek bilgi güvenliği ihlali durumunda gerekli görülen yatırımları uygulamak, bilgi güvenliği seviyesini korumak ve iyileştirmek. Verilen hizmetin ve hizmet sonucu oluşan çıktıların analizini yapıp, iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklarından kaynaklanan bilgi güvenliği gereksinimlerini ve anlaşmalardan doğan yükümlülükleri karşılamak. Hizmet sürekliliğinde bilgi güvenliği tehditlerinin etkisini azaltarak bilginin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini korumak, isin sürekliliğini ve sürdürülebilirliğini sağlamak. Sağlık hizmetlerine bakış açısı ve hizmeti sunuş sekli ile sektöründe; genel, branş hastaneleri ve poliklinik hizmetleriyle referans gösterilen Üniversite Sağlık Kurumları Topluluğu olmak kalite politikamızdır.
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İçerenköy Mah. Hastahane Sok. 4,4/1 34752 Ataşehir / İstanbul
Telefon Tel:(0216) 578 40 00
Fax Fax:(0216) 469 37 96
E-Mail E-Mail:infohastane@yeditepe.edu.tr
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Nerede
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Yeditepe Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yeditepe Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp Bölümü Anabilim Dalı, Ağrı Kliniği, Aile Hekimliği Anabilim Dalı, Akupunktur Ünitesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı, Aşırı Kıllanma Hirsutizm Kliniği, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı (Nöroşirürji), Böbrek Nakli Kliniği, Check Up, Cinsel İşlev Bozuklukları Kliniği, Çocuk Alerjisi, Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Gastroenterolojisi, Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı, Dil ve Konuşma Bozuklukları, Diyabetik Ayak Kliniği, Endokrinoloji Bilim Dalı, Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, Gastroenteroloji Bilim Dalı, Gelişim ve Eğitim Merkezi (YÜGEM), Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Genel Dahiliye, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı, Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, Görüntüleme Ünitesi, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı, Hematoloji Bilim Dalı, Hipofiz Kliniği, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Jinekolojik Onkoloji Bilim Dalı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı, Karaciğer Nakli Kliniği, Kardiyoloji Anabilim Dalı, Kemik İliği Nakli Kliniği / Erişkin, Kemik İliği Nakli Kliniği / Pediatrik, Klinik Eczacılık, Klinik Psikoloji, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı, Meme Hastalıkları Tanı ve Tedavi Ünitesi, Mikrocerrahi Kliniği, Nefroloji Bilim Dalı, Nöroloji Anabilim Dalı, Nükleer Tıp Anabilim Dalı, Obezite Cerrahisi, Odyoloji | İşitme ve Denge Kliniği, Organ Nakli Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı, Ozon Terapi, Paratiroid Nakli Kliniği, Pelvik Taban Merkezi, Perinatoloji Bilim Dalı, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı, Radyoloji Anabilim Dalı, Romatoloji Bilim Dalı, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı, Tıbbi Genetik Anabilim Dalı, Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı, Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı, Transfüzyon Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Üroloji Anabilim Dalı
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -