Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy

Biz etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, güvenilir sağlık hizmetini, kanıta dayalı tıbbın gerektirdiği en son bilgi ve teknolojiyi kullanarak, ekip ruhuyla, en yüksek kalitede kesintisiz sunmak için varız. Bayındır Sağlık Grubu’nun vizyonu Türkiye’nin tüm bölgelerinde, toplumun her kesimi için, kalite ve standardını eşit ve eksiksiz olarak yaygınlaştırmış, tıbbın tüm dallarında mükemmel sağlık hizmetini “Bayındır Ekolü” ile sunan, güvenilirlik ve yetkinliğin simgesi olarak akla ilk gelen sağlık kurumu olmaktır.
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Hakkında İçerikler
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ali Nihat Tarlan Cad. Ertaş Sok. No:17 İçerenköy
Telefon Tel:0 (216) 575-2666
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Nerede
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Randevu Alma
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköynden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköynden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Acil, Tıbbi Onkoloji
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Doktorları
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköynde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -