Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy

Biz etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, güvenilir sağlık hizmetini, kanıta dayalı tıbbın gerektirdiği en son bilgi ve teknolojiyi kullanarak, ekip ruhuyla, en yüksek kalitede kesintisiz sunmak için varız. Bayındır Sağlık Grubu’nun vizyonu Türkiye’nin tüm bölgelerinde, toplumun her kesimi için, kalite ve standardını eşit ve eksiksiz olarak yaygınlaştırmış, tıbbın tüm dallarında mükemmel sağlık hizmetini “Bayındır Ekolü” ile sunan, güvenilirlik ve yetkinliğin simgesi olarak akla ilk gelen sağlık kurumu olmaktır.

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Hakkında İçerikler
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy İletişim Bilgileri

Adres Ali Nihat Tarlan Cad. Ertaş Sok. No:17 İçerenköy  
Telefon 0 (216) 575-2666
Fax
E-Mail

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Nerede
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Randevu Alma
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköynden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköynden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Bölümleri ve Servisleri

-Kardiyoloji

-Kalp ve Damar Cerrahisi

-Acil

-Tıbbi Onkoloji

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Doktorları
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköynde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -