Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi

Kızılay’ın olağan durumlarda topluma sunduğu sağlık hizmetinin etkin bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi.Genel Merkeze ve Şube Başkanlıklarımıza bağlı Tıp Merkezleri/Hastanelerde sağlık hizmeti verilmesinde toplumun tüm kesimlerine ulaşmak ve toplumdan gelen taleplere cevap verebilecek yapıyı sağlamak, sağlıktaki gelişmeleri yakından takip etmek.
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cihadiye Cad. No:40 Altıntepe Maltepe / İSTANBUL
Telefon Tel:0 216 489 55 06-07-08-09
Fax Fax:0 216 489 49 86
E-Mail E-Mail:saglikgrubu@kizilay.org.tr
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi Nerede
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ANESTEZİ VE REANİMASYON, AYAK BAKIM MERKEZİ, BESLENME VE DİYET, CİLDİYE, ÇOCUK HASTALIKLARI, DAHİLİYE, DİŞ, ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ, KADIN HASTALIKLARI, KARDİYOLOJİ, KBB, LABORATUVAR, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PSİKOLOJİ, RADYOLOJİ, RUH VE SİNİR HASTALIKLARI (PSİKİYATRİ), ÜROLOJİ
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi Doktorları
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -