Özel Bostancı Tıp Merkezi

1983 yılında Sn. Dr. Özdemir KUYUCU tarafından kurulan “Bostancı Polikliniği” 2007 yılından bu yana da Özel Bostancı Tıp Merkezi adıyla hizmet vermeyi sürdürmektedir.En iyi hizmeti verebilmek adına Özel Sağlık Sektörü’nde yaşanan ilerlemelerin takipçisi dinamik bir kurum olan Tıp Merkezi’miz hizmet verdiği branşlarda, Profesyonel ekibi ile kuruluşundan bu yana yaklaşık 2 Milyon kişiye Sağlık Hizmeti sunmuştur. Özel Bostancı Tıp Merkezi ; 2 Poliklinik Binası, 1 Laboratuar Ünitesi ve 5 ayrı Fizik Tedavi ünitesi ile doğru zamanda, doğru tanı ile doğru tedavi ve satın alınabilir doğru sağlık hizmeti sunmayı görev saymaktadır . Bu onurlu görevi yerine getirirken “hasta memnuniyeti” sağlamayı temel ilke olarak kabul etmekteyiz. Özel Bostancı Tıp Merkezi mensupları ,bu ilkenin yaşatılmasına büyük önem vermektedir.

Özel Bostancı Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bostancı Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Vükela Cad. No:38 Üstbostancı  
Telefon 0 (216) 361-1539
Fax
E-Mail

Özel Bostancı Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Bostancı Tıp Merkezi Nerede
Özel Bostancı Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Bostancı Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bostancı Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bostancı Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bostancı Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,

-Psikiyatri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Biyokimya

-Radyoloji

-Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Bostancı Tıp Merkezi Doktorları
Özel Bostancı Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -