Özel Bostancı Tıp Merkezi

1983 yılında Sn. Dr. Özdemir KUYUCU tarafından kurulan “Bostancı Polikliniği” 2007 yılından bu yana da Özel Bostancı Tıp Merkezi adıyla hizmet vermeyi sürdürmektedir.En iyi hizmeti verebilmek adına Özel Sağlık Sektörü’nde yaşanan ilerlemelerin takipçisi dinamik bir kurum olan Tıp Merkezi’miz hizmet verdiği branşlarda, Profesyonel ekibi ile kuruluşundan bu yana yaklaşık 2 Milyon kişiye Sağlık Hizmeti sunmuştur. Özel Bostancı Tıp Merkezi ; 2 Poliklinik Binası, 1 Laboratuar Ünitesi ve 5 ayrı Fizik Tedavi ünitesi ile doğru zamanda, doğru tanı ile doğru tedavi ve satın alınabilir doğru sağlık hizmeti sunmayı görev saymaktadır . Bu onurlu görevi yerine getirirken “hasta memnuniyeti” sağlamayı temel ilke olarak kabul etmekteyiz. Özel Bostancı Tıp Merkezi mensupları ,bu ilkenin yaşatılmasına büyük önem vermektedir.
Özel Bostancı Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bostancı Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Vükela Cad. No:38 Üstbostancı
Telefon Tel:0 (216) 361-1539
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Bostancı Tıp Merkezi Nerede
Özel Bostancı Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Bostancı Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bostancı Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bostancı Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bostancı Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Bostancı Tıp Merkezi Doktorları
Özel Bostancı Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -