Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi

Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi 2008 yılında kurulmuş bulunan Özel İHY Sağlık ve AVM San.Tic.Ltd.Şti.’nin ilk sağlık hizmetleri projesidir. Tıp Merkezimiz güleryüzlü güvenilir hizmet anlayışını benimseyerek hastalarımıza en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. 7/24 uzman çocuk doktorlarıyla Yahya Kaptan Mahallesindeki yeni ve modern binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı No :10 İzmit/KOCAELİ  
Telefon 0262 324 70 00
Fax
E-Mail info@ilgicocuk.com

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi Nerede
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servisi

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Çocuk Cerrahisi

-Beslenme ve Diyet

-Radyoloji

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Çocuk Diş Hekimliği

-Psikolog

-Medikal Estetik Birimi

-Sünnet

-Ortodonti

-Röntgen

-Laboratuvar

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi Doktorları
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -