Özel Atakalp Kalp Hastanesi

1998 Yılında kurulan, Türkiye’nin ilk özel kalp hastanesi olan Atakalp hastanesi, toplam 43 yatak kapasitelidir. İlkelerimizin başında hasta memnuniyeti ve etik kurallara uygunluk yer alır. Kurumumuzda, 2 ameliyathane, kateterizasyon ve anjiografi laboratuvarı, biyokimya laboratuvar, koroner yoğun bakım, post-op yoğun bakım ve acil servis üniteleri bulunmaktadır. Günde ortalama 50 poliklinik, 20 ekokardiografi, 20 stres efor testi, 20 koroner angiografi, 5 balon+stent, 2 elektrofizyolojik çalışma gereğinde radyofrekans ablasyon işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler için hastanemizde 1 adet Philips marka angiografi cihazı, 3 adet kardiyak ekokardiyografi cihazı, transjzafajial ekokardiyografi probu ve stres ekokardiyografi modu, 3 adet efor cihazı, 10 adet ritim holter, 4 adet tansiyon holter bulunmaktadır. Tam teşekküllü 10 kişilik koroner yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermekteyiz.
Özel Atakalp Kalp Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Atakalp Kalp Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atakalp Kalp Hastanesi 1418 Sokak No: 18 Kahramanlar – İZMİR
Telefon Tel:0 (232) 483 1414
Fax Fax:0 (232) 441 6766
E-Mail E-Mail:bilgi@atakalp.com.tr
Özel Atakalp Kalp Hastanesi Nerede
Özel Atakalp Kalp Hastanesi Randevu Alma
Özel Atakalp Kalp Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Atakalp Kalp Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Atakalp Kalp Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Atakalp Kalp Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
KARDİYOLOJİ, KALP DAMAR CERRAHİSİ, NÖROLOJİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, ARİTMİ MERKEZİ, ACİL SERVİS, RADYOLOJİ, BİYOKİMYA LABORATUVARI, BESLENME VE DİYETETİK
Özel Atakalp Kalp Hastanesi Doktorları
Özel Atakalp Kalp Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -