Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi

İnsanı bütünüyle kabul etmek, Hastaya zarar vermemek (Hipokrat), Tıbbi ve uygar etiğe bağlılık, Çalışan, hasta ve hasta yakını memnuniyeti, Sürekli eğitim ve gelişim, Çalışanların destek ve katılımı, Dünya ile boy ölçüşebilmek Bu misyon ve ilkeler ışığında, hastalarını en kısa sürede fiziksel ve ruhsal iyilik hali ile topluma, ailesine ve üretime kazandırmak, EMOT Hastanesi’nin bir sağlık eğitim merkezine dönüşmesinde, alt yapıyı kurmak temel hedeflerimizdendir. Tüm bu ilke ve hedeflere bağlı olarak, Ellerimizle ve yüreğimizle Mutlulukla ve sağlık yolunda Ortak amaçlara Tırmanış EMOT Hastanesi’nin vizyonunu oluşturmaktadır.

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres 1418. Sokak No. 14 Kahramanlar İzmir/Konak  
Telefon 0 (232) 441-0121
Fax  
E-Mail info@emot.com.tr

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi Nerede
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi Randevu Alma
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Anesteziyoloji Ve Reanimasyon

-Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji

-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon

-Ortopedi Ve Travmatoloji

-Radyoloji

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi Doktorları
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -