Özel Isparta Hastanesi

Özel Isparta Hastanesi’nin işi kaliteli sağlık hizmetleri sunmak ve mutlak hasta memnuniyetidir.Özel Isparta Hastanesi’nin işi kaliteli sağlık hizmetleri sunmak ve mutlak hasta memnuniyetidir.
Özel Isparta Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Isparta Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16 Isparta/Merkez
Telefon Tel:(0246) 218 19 19 (0246) 218 53 53
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgiislem@ispartahastanesi.com.tr
Özel Isparta Hastanesi Nerede
Özel Isparta Hastanesi Randevu Alma
Özel Isparta Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Isparta Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Isparta Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Isparta Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Tüp Bebek Kliniği, Üroloji Kliniği, Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Yeni Doğan (Neanatoloji) Kliniği, Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği, Göğüs Hastalıkları Kliniği, Genel Cerrahi Kliniği, Nöroloji Kliniği, Psikiyatri Kliniği, Kardiyoloji Kliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği, Dahiliye Kliniği, Acil Servis, Radyoloji Kliniği, Beslenme ve Diyet Kliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Gastroenteroloji Kliniği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği, Laboratuvar Kliniği
Özel Isparta Hastanesi Doktorları
Özel Isparta Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -