Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Hastalarımıza en gelişmiş sağlık teknolojisini kullanarak; yüksek beceri, şefkat duygusu,insan onuruna saygı ve güler yüzlü bir anlayışla sağlık hizmeti sunmaktır.Hasta ve çalışanların memnuniyetini kazanmadaki kararlılığı ,üstün nitelikli ekibi,çağdaş alt yapısı ve öncü uygulamalarıyla;bölgesinde tercih edilen bir diş hastanesi olmaktır.
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sanayi Mah. 142. Cad. No:72/A Merkez – ISPARTA
Telefon Tel:0 246 233 05 04
Fax https:0246 223 46 54
E-Mail E-Mail:ispartaadsm@saglik.gov.tr
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Sterilizasyon, Röntgen Birimi, Evde Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri, Diş Protez Laboratuarı
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -