Özel Atanur Göz Hastanesi

Göz sağlığı alanında bilimsel ileri teknolojik imkanlarımızla, insani ve vicdani ilkelerden ödün vermeden, açık, dürüst, güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede “Sağlık Hizmetini, En Uygun Fiyatlarla Sunmak”.Göz sağlığı alanında bilimsel araştırmalar ve uygulamalarda öncü, halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecek uluslararası düzeyde güvenilirliğe sahip “Referans Göz Hastanesi Olmak.”
Özel Atanur Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Atanur Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kurtuluş Mah. 137 Cad. No:31 MERKEZ / ISPARTA
Telefon Tel:0246 218 57 57
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@atanurgoz.com.tr
Özel Atanur Göz Hastanesi Nerede
Özel Atanur Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Atanur Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Atanur Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Atanur Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Atanur Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Renk Körlülüğü Testi, Pakimetri, Bilgisayarlı Görme Alanı, Biometri, FFA (Fundus Floresein Anjiografi), Korneal Topografi, OCT (Optik Koherens Tomografi), USG (Ultrasonografi), Speküler Mikroskop (Endotel Hücre Sayısı Tespiti), Keratometre, Tonometre, Katarakt, Retina, Excimer Laser, Glokom, Pterjium, Şaşılık, Gözyaşı Kanal Hastalıkları, Okuloplasti, Botoks, Keratokonus, Sarı Nokta, Diabet ve Göz Hastalıkları, Göz Kapağı Hastalıkları, Çocuk Göz Sağlığı, Göz Kuruluğu, Genel Göz Muayenesi
Özel Atanur Göz Hastanesi Doktorları
Özel Atanur Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -