Özel Davraz Yaşam Hastanesi

Vatandaşlarımıza en öncelikli olan sağlık hizmetlerini, ihtiyaçları ve beklentilerini dikkate alarak, uluslararası standartlarda, daha iyi, daha güvenilir, daha pratik, daha ekonomik, daha tatminkar bir şekilde, tıbbi etiğe uygun olarak sunmak.Mümkün olan en yakın zamanda ülkemiz şartlarında sağlık alanında yapılabilen ne varsa ilimizde de bu hizmetleri sunabilecek kapasitede etkin, güvenilir, tıptaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden, bölgemizde itibarlı ve tercih edilen modern bir hastane düzeyine erişmek.
Özel Davraz Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Davraz Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1 Merkez/Isparta
Telefon Tel:0 (246) 232-8232
Fax Fax:0 (246) 232 45 15
E-Mail E-Mail:info@davrazyasamhastanesi.com.tr
Özel Davraz Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Davraz Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Davraz Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Davraz Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Davraz Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Davraz Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, KBB Hastalıkları, Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji
Özel Davraz Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Davraz Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -