Özel Meddem Hastanesi

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.Tedavi sunduğumuz branş ve alanları genişleterek bölgemizdeki tercih edilebilirliğimizi sürdürmek için teknoloji ve sağlık çalışanları altyapısını en üst seviyede tutan, hizmet kalitesini ve kurumsal yapısını sürekli geliştiren bir kurum olmaktır.
Özel Meddem Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Meddem Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çünür Mahallesi 102 Cad. No: 179 ISPARTA
Telefon Tel:444 59 17
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@meddem.com.tr
Özel Meddem Hastanesi Nerede
Özel Meddem Hastanesi Randevu Alma
Özel Meddem Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Meddem Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Meddem Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Meddem Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya Laboratuvarı, Bronkoskopi, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), EEG, Eforlu EKG, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım, Kardiyoloji, Klinik Laboratuvarlar, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Medikal Onkoloji, MR – Tomografi, Nöroloji, Nükleer Tıp, Obezite Cerrahisi, Onkolojik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikoloji, Radyoloji, Solunum Fonksiyon Testi, Uyku Bozuklukları Merkezi, Üroloji
Özel Meddem Hastanesi Doktorları
Özel Meddem Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -