Özel Marmara Göz Tıp Merkezi

Göz sağlığını korumak ve sonradan olma körlüğü önlemek amacıyla halkı bilinçlendiren, erken teşhis, doğru ve etkin tedavi sağlayan bir kurum olmak.Misyonumuzu gerçekleştirmek adına Türkiye ve yurt dışından gelen hastalarımıza modern tedavi yöntemleri ile doğru sağlık hizmeti sunmak.
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mah. Annem Sk. No: 4 Adapazarı / SAKARYA
Telefon Tel:0264 278 70 95 – 0264 272 02 17
Fax Fax:0 264 2788082
E-Mail E-Mail:bilgi@marmaragoz.com.tr marmaragoz@hotmail.com
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Marmara Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Marmara Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Retina Dekolmanı Ameliyatları, Prematüre Retinopatisi (ROP), Diabetik Retinopati Ameliyatları, Oküplastik Cerrahi Ameliyatları
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Marmara Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -