Özel Marmara Göz Tıp Merkezi

Göz sağlığını korumak ve sonradan olma körlüğü önlemek amacıyla halkı bilinçlendiren, erken teşhis, doğru ve etkin tedavi sağlayan bir kurum olmak.Misyonumuzu gerçekleştirmek adına Türkiye ve yurt dışından gelen hastalarımıza modern tedavi yöntemleri ile doğru sağlık hizmeti sunmak.

Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mah. Annem Sk. No: 4 Adapazarı / SAKARYA
Telefon 0264 278 70 95 – 0264 272 02 17
Fax 0 264 2788082
E-Mail bilgi@marmaragoz.com.tr marmaragoz@hotmail.com

Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Marmara Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Marmara Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Retina Dekolmanı Ameliyatları

-Prematüre Retinopatisi (ROP)

-Diabetik Retinopati Ameliyatları

-Oküplastik Cerrahi Ameliyatları

Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Marmara Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -