Özel İlke Tıp Merkezi

İzmir’in Balçova semtinde, Dr. Ali ALGÜLtarafından 2010 yılında açılan tıp merkezimiz halkımıza hizmete girmiştir. Sağlık hizmetlerinin kalite standartlarına uygun olarak kurulduğu yıldan bu güne her yıl daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla, İzmir’in Balçova semtinde Özel İlke Tıp Merkezi ile halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Hastanemiz, bölgemizin nüfus, sosyo kültürel dağılım, kolay ulaşım, otopark ve kolay büyüyebilme imkanları göz önüne alınarak, İzmir’in Balçova bölgesinde 2010 yılında faaliyete girmiştir. Teşhis ve tedavi bölümlerinde konusunda uzman olan hekimlerimiz tüm branşlarda tam gün 14 branş, 17 poliklinikle hizmet vermektedir. Özel sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan bir özel tıp merkezi olarak hastalarımıza konforlu bir ortamda sağlık güvencelerini kullanarak sağlık hizmeti sunmaktayız. Profesyonel ve güler yüzlü kadrosuyla her zaman hizmetinizde olmaktan gurur duymaktayız.

Özel İlke Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İlke Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Sarmaşık Caddesi No: 11/A-B Balçova – İZMİR  
Telefon 0 232 278 33 33
Fax 0 232 277 20 28
E-Mail info@ilketip.com.tr

Özel İlke Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İlke Tıp Merkezi Nerede
Özel İlke Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel İlke Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İlke Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İlke Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İlke Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Gastroenteroloji

-Nöroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Psikiyatri

-Kardiyoloji

-Göğüs Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Biyokimya

-Radyoloji

-Patoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

Özel İlke Tıp Merkezi Doktorları
Özel İlke Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -