Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi

Uluslararası standartlarda hizmet ve kalite anlayışından yola çıkarak, uzman kadromuz ve kullandığımız son teknolojiler eşliğinde her hastamıza en iyi bakımı sağlamayı ve böylece sağlık ve esenliğe katkıda bulunmayı görev edinerek gelişimimizi sürekli kılmak.Sağlık Turizmine verdiğimiz önemle yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarımızı artırarak Türkiye ekonomisine güç katmak.

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. No: 36 Z-04 Balçova İzmir
Telefon Tel:444 23 24
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@batigoz.com

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Tetkikleri, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz (KBB), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Tanısal Radyoloji, Üroloji
Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -