Özel Egesante Tıp Merkezi

2017 yılında faaliyete giren Balçova Egesante Tıp Merkezi uzman ve tecrübeli hekimleriyle hizmet sunmaktadır. Merkezimizde konforunuzun sağlanabilmesi için geniş ve oldukça rahat bekleme alanları oluşturulmuştur. Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi, Saç Ekimi, Dahiliye, Psikiyatri gibi dallarıyla size en güvenilir şekilde hizmet sunabilmek amaçlanılmıştır. Güleryüzlü ve donanımlı hasta danışmanları ve her an görev başındaki halkla ilişkiler uzmanları ile kurumumuzdan sağlık hizmeti alan her bireyin memnuniyeti ilk hedefimizdir.

Özel Egesante Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Egesante Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelerarası Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, 24/A Balçova – İzmir AGORA AVM yanı.  
Telefon 0 (232) 259 14 44
Fax
E-Mail info@egesante.com

Özel Egesante Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Egesante Tıp Merkezi Nerede
Özel Egesante Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Egesante Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Egesante Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Egesante Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Egesante Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Psikiyatri

-Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel Egesante Tıp Merkezi Doktorları
Özel Egesante Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -