Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Biz, hasta ve çalışan güvenliğini temel alarak Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan öncü bir kurumuz. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, geleceğin Türkiye’sinde; Kendini kanıtlamış yetkin kadroları ve çağdaş tesisleriyle hizmet veren, Tıbbi hizmetleri en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunan, Eğitim, araştırma ve sağlık hizmetlerinde ulusal ve uluslararası düzeyde tercih edilen bir kurum olmayı tüm çalışanlarının katkısıyla başaracaktır.
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İnciraltı Mahallesi Mithatpaşa cad. no:1606 Balçova / İzmir
Telefon Tel:0 (232) 412 22 22
Fax Fax:0 (232) 412 97 97
E-Mail E-Mail:…
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Nerede
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
KBB PLK., Kardiyoloji Polikliniği, Anestezi Ağrı Polikliniği, Diyet – İşitme – Denge, Genel Cerrahi Plk., Dermatoloji Plk., Kadın Doğum Plk., Göz Polikliniği, Endokrinoloji Polikliniği, Romatoloji Polikliniği, Gastro Polikliniği, Plastik Cer. Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Genel Dahiliye Polikliniği, İç Hastalıkları Polikliniği, Nefroloji Polikliniği, Göğüs Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Beyin Cerrahisi Polikliniği, Enfeksiyon Polikliniği, Ortopedi Polikliniği, K.D. Cerrahisi Polikliniği, F.T.R. Polikliniği, E. Hem. – Onkoloji, Radyoloji Sekr., Nükleer Tıp, Radyasyon Onk., Geriatri plk, Göğüs Cerrahisi Polikliniği, Tıbbi Onkoloji Polikliniği, Diş Hekimliği Polikliniği, Aile Hekimliği Polikliniği, Tıbbi Genetik Polikliniği, Çocuk Cerrahisi Çocuk Ürolojisi Polikliniği, Çocuk Psikiyatri Polikliniği, Genel Çocuk Polikliniği, Sağlam Çocuk Yeni Doğan Polikliniği, Çocuk Hem. – Onkoloji2, Çocuk Alerji – İmmunoloji – Genetik Polikliniği, Çocuk Endokrin – Nefroloji Polikliniği, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Gastro – Metabolizma, Çocuk Nöroloji Romatoloji, Spor Hekimliği, Akupunktur
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -