Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi sizlere sağlıklı, mutlu ve hijyenik tedaviler sunmayı ilke edinerek son teknoloji dişhekimliği ürünleri ile hizmet vermektedir. Ferah bekleme salonu, hijyenik klinikleri ve konusunda başarılı dişhekimlerimiz ile diş tedavilerinizi sizin için ızdıraptan çıkarıp güvenle başvurabileceğiniz bir sağlık merkezi olmak en büyük hedefimizdir.Mutlu gülümsemeler, sağlıklı dişler ve estetik beklentilerinizin yerine getirilmesi bizler için tedavinizin başından sonuna kadar en büyük kriterimizdir. Kliniğimizde tedavilerinizin dünya standartlarında yapılması da başlıca hedefimiz olup bu yüzden diş tedavilerindeki yenilikleri çok yakından takip etmekte ve sizlere eşzamanlı olarak sunmaya çalışmaktayız.

Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 9 Eylül Mah. Önder Cad. No:109 Gaziemir / İZMİR – TÜRKİYE  
Telefon 0 (232) 260 68 68
Fax
E-Mail info@avrupadent.com.tr

Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

-İmplantoloji

-Ortodonti

-Konservatif Diş Tedavisi(dolgu)

-Periondontoloji(diş eti hastalıkları)

-Pedodonti(Çocuk diş hekimliği)

-Gülüş Tasarımı

-Oral Diagnoz ve Radyoloji

-Diş Beyazlatma

-Metal Desteksiz Porselen

-Kompozit Restorasyonlar

Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -