Özel Gözakademi Hastanesi

Tüm topluma kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarına memnuniyeti yaşatan, tercih edilen ve referans gösterilen bir hastane olmaktır.Göz hastalıklarında var olan en gelişmiş tanı ve tedavi olanaklarını hastalarımıza, dünya standartlarında sunmak, onların daha sağlıklı ve mutlu yaşamalarına katkıda bulunmaktır.
Özel Gözakademi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gözakademi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkezefendi Mah. 29 Ekim Bulvarı 438 Sok. No:15 Merkezefendi/DENİZLİ
Telefon Tel:444 91 93
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@gozakademi.com.tr
Özel Gözakademi Hastanesi Nerede
Özel Gözakademi Hastanesi Randevu Alma
Özel Gözakademi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gözakademi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gözakademi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gözakademi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Refraktif Cerrahi Birimi ve Excimer Lazer, Femtosaniye Lazer Katarakt Cerrahisi, Katarakt Birimi ve Fako Ameliyat, Glokom Birimi, Çocuk Oftalmolojisi Birimi, Retina Birimi, Şaşılık, Çocuk Göz Sağlığı, Keratokonus, Katarakt, Retina, Kırılma Kusurları, Konjonktivit, Glokom (Göz Tansiyonu), Presbiyopi (Yaşa Bağlı Yakını Görememe), Renk Körlüğü, Kornea, Göz Estetiği (Oküloplasti), Göz Tembelliği, Miyop, Astigmat
Özel Gözakademi Hastanesi Doktorları
Özel Gözakademi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -