Özel Denipol Hastanesi

Toplumun her kesimine sürdürülebilir sağlık hizmeti sunmak, Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak doğru teşhis ve tedaviyi hastalara uygulamak, Teknolojiyi yakından takip ederek akademik yönden güçlü tıbbi ve idari kadro ile yeniliklere açık bir hastane olarak çalışmak, Sağlık hizmeti sunumunda şeffaf, güvenilir ve insan odaklı olmak, Sağlık kalitesi yüksek bir toplum yaratmak istiyoruz.Çalışanlarımız ile sürekli gelişmeye açık, yüksek standartlara sahip bir kurum olmak ve Türkiye’de sağlık hizmeti sektöründe referans gösterilen bir hastane olmayı hedefliyoruz. Geniş kitlelere ulaşabilecek yaygın bir hizmet sunmayı ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.
Özel Denipol Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Denipol Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkezefendi Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No:102 Merkezefendi / Denizli
Telefon Tel:444 30 14 0 258 263 69 69
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Denipol Hastanesi Nerede
Özel Denipol Hastanesi Randevu Alma
Özel Denipol Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Denipol Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Denipol Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Denipol Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım, Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Diyetisyen, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji
Özel Denipol Hastanesi Doktorları
Özel Denipol Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -