Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi

Diyaliz tedavisine ihtiyaç duyan hastalarımızın çağın gerektiği Uluslar arası standartlarda hizmet almalarını sağlamanın yanı sıra hastalarımızın, yaşam standartlarını sürdürmelerine yardımcı olmak ve sağlık sektöründe istihdama katkıda bulunmaya çalışarak ülke ekonomisine hizmet etmek. Özel Denizli Sağlık Hastanesi Diyaliz Merkezi; teknolojik yenilikleri takip eden, kaliteli ve güvenilik sağlık hizmetini en iyi şekilde sunan, çalışan ve hasta memnuniyeti odaklı, bölgesinde öncü sağlık kurumu olmayı hedefler.

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler Mahallesi 3007 Sokak No.23 Merkezefendi / DENİZLİ  
Telefon 0 258 264 44 11
Fax
E-Mail info@saglikhastanesi.com.tr

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -