Özel Denizli Tekden Hastanesi

Bireylerin tüm sağlık sorunlarının etik ilkeler ışığında kaliteli ve başarılı yöntemlerle çözüme kavuşturulması ve bu sayede toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesidir. Tıp alanındaki bilimsel ve teknolojik gelişmelerin takip edilerek uygun ekonomik şartlarda toplum yararına sunulmasıdır.Yurt içi ve yurt dışından gelen tüm hastalar ile hasta yakınlarının haklarına saygı duyularak memnuniyetlerinin oluşturulması, sunulan nitelikli, kaliteli ve uygun sağlık hizmetlerinin gelişiminin ve sürekliliğinin sağlanması amaçlanmaktadır.
Özel Denizli Tekden Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Denizli Tekden Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Murat Dede Mahallesi Karcı Yolu Caddesi 29 Ekim Bulvarı No: 57 / DENİZLİ
Telefon Tel:0258 241 33 30
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:denizlitekden@tekden.com.tr
Özel Denizli Tekden Hastanesi Nerede
Özel Denizli Tekden Hastanesi Randevu Alma
Özel Denizli Tekden Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Denizli Tekden Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Denizli Tekden Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Denizli Tekden Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Beslenme Ve Diyet, Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı Ve Hematolojisi, Deri Ve Zührevi Hastalıkları, Endokrinoloji Ve Metabolizma, Enf. Hast. Ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik (Lazer Epilasyon) Birimi, Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi, Gastroentreoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kalp Ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikoloji, Radyoloji, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji (Kemoterapi), Üroloji, Yenidoğan
Özel Denizli Tekden Hastanesi Doktorları
Özel Denizli Tekden Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -