Özel Candan Polikliniği

Candan Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1998 yılında Alanya’nın Mahmutlar beldesinde kurulmuş olup ; bunca yıllık tecrübesiyle birinci basamak sağlık hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Tüm Doktorlarımız yabancı dil bilmekte olup ayrıca İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusca bilen tercümanlarımız da mevcuttur. Yurt dışından gelen bütün yabancı misafirlerin bize başvurmaları halinde, sahibi oldukları sigorta poliçelerinin kapsamları dahilinde, gerektiğinde hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti almaları mümkündür. Avrupa Birliği Ülkeleri ve Rusya Federasyonu nda faaliyet gösteren tüm sigorta şirketleri ile kuruluşumuzdan beri süregelen sorunsuz bir işbirliğimiz bulunmaktadır. Dolayısıyla sigortalı yabancı hastalarımızın tüm prosedür işlemleri çok ivedi bir şekilde yapılarak maksimum zaman tasarrufu ile tatillerine kaldıkları yerden sorunsuz bir şekilde devam etmeleri amaçlanmaktadır. Prensibimiz; tıp etiği çerçevesinde hastalarımıza doğru, güvenilir, hızlı tıbbi hizmeti, modern yöntemler ve yenilikçi tıbbi bilgi doğrultusunda, sevecenlikle ve sıcak, içten, duyarlı bir iletişim sağlayarak sunmaktır.

Özel Candan Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Candan Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Yenimahalle, D 400 Karayolu Üzeri,16. Toros Residence, Mahmutlar ALANYA / ANTALYA / TÜRKİYE  
Telefon 0 242 528 45 33 / 528 48 44
Fax 0 242 528 48 45
E-Mail

Özel Candan Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Candan Polikliniği Nerede
Özel Candan Polikliniği Randevu Alma
Özel Candan Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Candan Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Candan Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Candan Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Acil Müdahale

-EKG

-Monitörlü Hasta Takibi

-İşyeri Hekimliği

-Sünnet

-Hastanın Bulunduğu Yerde Muayene ve Tedavi

-Küçük Cerrahi Müdahaleler

-Tıbbi Ekipmanların Kiralanması ( Oksijen Tüpü, Tekerlekli Sandalye vb.)

-Evde Enjeksiyon

-Pansuman

-Serum Takma

-Yara Bakımı vb.

Özel Candan Polikliniği Doktorları
Özel Candan Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -