Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

Hastalarımızın kendilerini güvenerek emanet ettiği, tıbbi etik değerlere bağlı ve hizmet verdiğimiz dallarda tercih edilen bir hastane olmaktır.Sağlığı koruma ve geliştirme bilinciyle; hasta ve çalışan memnuniyetini temel alan, içerisinde öğretim üyelerinin yer aldığı ekiplerce yürütülen, İstanbul ve uluslararası düzeyde referans bir hastane olmaktır.
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mah. Çukurçeşme Caddesi No:51 Gaziosmanpaşa İSTANBUL
Telefon Tel:0212 615 38 38
Fax Fax:0212 615 38 49
E-Mail E-Mail:gophastanesi@gophastanesi.com.tr birfikrimvar@gophastanesi.com.tr
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Nerede
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Randevu Alma
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Alerji Hastalıkları, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı (Algoloji) Merkezi, Anestezi ve Reanimasyon, Anjiyo Ünitesi, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Böbrek ve Pankreas Nakli, Check Up, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi, Çocuk – Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Diş Ünitesi, Endokrin Cerrahisi,, El ve Mikro Cerrahi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Endoskopi, Enfeksiyon Hastalıkları, Erişkin Kemik İliği Nakli, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Güzellik, Estetik ve Kozmetoloji, Hepatopankreatikobiliyer Cerrahi Merkezi, Havacılık Tıp Merkezi, Hematoloji, Işın Tedavisi, Kalp Nakli ve Yapay Kalp Destek Sistemleri Merkezi, Karaciğer Nakil Merkezi, Kanser Cerrahisi, Kemik İliği Nakil Merkezi, Kolon Rektum Cerrahisi ve Proktoloji Merkezi, Koklear İmplant (Biyonik Kulak), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC), Kardiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji, Kulak, Burun ve Boğaz, Laboratuvar Hizmetleri, Lazer Epilasyon, Meme Cerrahisi, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Neonatoloji, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Omurga ve Omurilik Cerrahisi, Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezi, Onkoloji, Organ Nakli, Ortodonti, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Pediatrik Kemik İliği Nakli, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Robotik Rehabilitasyon, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Saç Ekimi, Taş Kırma (ESWT-ESWL), Tıbbi Onkoloji, TÜP BEBEK MERKEZİ, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım Üniteleri
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Doktorları
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -