Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yarattığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz. Tüm insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışırız.
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59 Gaziosmanpaşa – İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 979 30 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi Nerede
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi Randevu Alma
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Nefroloji, Romatoloji, Hematoloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Neonatoloji, Çocuk İmmünolojisi, Psikiyatri, Çocuk Psikiyatrisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Çocuk Ürolojisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Tıbbi Genetik, Acil, Yoğun Bakım, Tıbbi Onkoloji, Aile Hekimliği, Çocuk Alerjisi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi Doktorları
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -