Özel Ekotom Tıp Merkezi

2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır. Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi’nde Kardiyoloji, Dahiliye, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Radyoloji, Ruh ve Sinir Hastalıkları ( Psikiyatri ), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Dermatoloji (Cildiye), Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon branşlarında muayene ve tetkikleri yapılmaktadır. Ekokardiyografi, Efor Testi, EKG, Ritim ve Tansiyon Holter tetkikleri ile kalp hastalarımızın tedavisi yapılmaktadır. Diabet, şeker, kolesterol ve tansiyon takibi, gebe takibi, tiroid hastalıkları tedavisi, Gastroskopi ve Kolonoskopi ,EMG,EEG tetkikleri uygulanmaktadır. Elektroterapi ve Isı Terapisi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ile Fizik Tedavi hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diş muayeneleri, diş çekimi, dolgu ve kanal tedavisi, protez ve porselen uygulamaları, cilt bakımı, iğneli epilasyon, psikolog ve psikiyatri tedavileri merkezimizde mevcuttur. Ultrason, Renkli Doppler, Mammografi, Röntgen, Kemik Dansitometri, (MR)Emar, (BT)Tomografi, Böbrek Taşı Kırma (ESWL), Kan Tahlilleri işlemleri merkezimizde yapılmaktadır. Ailenizin sağlık merkezi olan Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, güler yüzlü, kaliteli ve doğru tedavi ile Gaziosmanpaşa’da hizmetinizde.
Özel Ekotom Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ekotom Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sk. No: 6 Gaziosmanpaşa – İSTANBUL
Telefon Tel:0 212 578 64 61
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ekotom.com.tr
Özel Ekotom Tıp Merkezi Nerede
Özel Ekotom Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Ekotom Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ekotom Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ekotom Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ekotom Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, ESWL, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Ekotom Tıp Merkezi Doktorları
Özel Ekotom Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -