Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, Uzman Doktorlar ve Profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor. Tamamen yanmaz, çizilmez ve anti bakteriyel malzemeler ile donatılan hastanede insan sağlığı için gereken her ayrıntı üzerinde titizlikle durulmuştur. Sterilizasyona büyük önem verilen Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi’nde, hastalar Kliniğe girdikten itibaren güleryüzlü ve işinde uzman kadrosu ile sizlere ayrıcalığınızı hissettiriyor ve memenun bir şekilde klinikten ayrılmanızı sağlıyor. Bilgisayar teknolojisinin son derece etkin olarak kullanıldığı Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi’nde, Hastane Bilgi Sistemi yazılımından yararlanılıyor. Bu yazılım, hem hasta bilgilerinin hızla toplanıp işlenerek, tanı ve tedavide kullanılabilmesine olanak tanıyor, hem de hastaya özel tahlil, film, laboratuvar sonuçları gibi bilgilerin, bilgisayar ortamında sunulmasını ve saklanmasını sağlıyor. Bu sistemle doktorlar hastane dışındayken de hasta takibini elektronik ortamda yapabiliyor. Ayrıca kâğıt dolaşımı ve bürokrasi en aza indiriliyor, hasta yakınlarının uğradığı zaman kaybı ortadan kaldırılıyor.

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Merkez Mahallesi Çukur çeşme Caddesi No : 63 Gaziosmanpaşa – İstanbul (Özel Medikal Park Hastanesi yanında 20 mt mesafede)  
Telefon 0212 417 66 67 0536 797 51 51
Fax
E-Mail info@gopkadinsagligi.com

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kardiyoloji

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-ESWL

-Sitogenetik

-Moleküler Genetik

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -