Özel Umut Diyaliz Merkezi

Hasta, hasta yakını çalışan memnuniyeti odaklı. Etik ilkelerden asla ödün vermeden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden nitelikli, uzman kadrosunu Uluslararası kalite standartlarında sürekli eğitimler ile destekleyerek, güvenilir konforlu ve kaliteli bir diyaliz hizmeti sunmak.Tüm hastalarımızın kendini güvenerek emanet ettiği Teknolojik ve bilimsel değişimleri güncel diyaliz tedavimize eğitimler ile dahil ederek nitelikli, güvenilir ve tıbbi etik değerlerine bağlı kadromuz ile tercih edilen ve sektörde öncü gelen bir diyaliz merkezi olmaktır.

Özel Umut Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Umut Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Merkez mah. Salihpaşa Cad. Sanayi Sk. No.3 Gaziosmanpaşa / İstanbul  
Telefon 0 (212) 417 72 85 – 86
Fax 0 (212) 417 72 88
E-Mail info@umutdiyalizmerkezi.com

Özel Umut Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Umut Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Umut Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Umut Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Umut Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Umut Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Umut Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Özel Diyaliz Odası İmkanı

-Diyetisyen Hizmeti

-Laboratuar hizmeti(Ahenk Laboratuarı)

Özel Umut Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Umut Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -