Özel Gaziantep Deva Hastanesi

Hastanemiz yalnız şehrimize değil yakın iller başta olmak üzere tüm bölgeye hizmet etmek üzere organize olmuştur. Sağlık politikalarındaki gelişmeleri dinamik bir şekilde izleyip bunları hastalarımız ve bölge insanımız için bir fırsat haline getirmeye yönelik bir çalışma içinde olacağız. Bir yandan bölge insanımıza kaliteli sağlık hizmeti götürürken bir yandan da gerek istihdam politikamız, gerekse de yarattığımız katma değerler ile semtimiz başta olmak üzere şehrimize ve bölgemize dinamizm getiriyoruz. Hastalarımızın yalnız sağlık gereksinimlerini değil aynı zamanda fiziki çevre, estetik duygusal gereksinimleri içinde her türlü önlemi ve altyapıyı hazırlayıp bunları geliştirmenin yollarını arıyoruz. Çevre sorunlarına duyarlılığımızın bir göstergesi olarak enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Hastalarımızı daha temiz, daha az gürültülü ve daha konforlu bir ortamda nasıl ağırlarız diye kendimizi devamlı yeniliyoruz.Özel Deva Hastanesi olarak Türkiye’de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini sürekli olarak takip ederek, uluslararası tıbbi olanakları hastalarımızın hizmetine sunmayı, bu hizmetleri Etkin Dinamik ve Güler yüzlü Sağlık Ekibi ve Diğer çalışanları ile yerine getirmeyi, her zaman farklılık yaratan öncü ve örnek sağlık kuruluşu olmayı hedefliyoruz.

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gaziantep Deva Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bekirbey Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No : 98 ŞAHİNBEY / GAZİANTEP
Telefon 0 342 211 99 00
Fax 0 342 225 60 60
E-Mail deva@devahastanesi.com

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Nerede
Özel Gaziantep Deva Hastanesi Randevu Alma
Özel Gaziantep Deva Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gaziantep Deva Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil İlk Yardım

-Anestezi ve Reanimasyon

-Başhekim

-Başhekim Yardımcısı

-Beslenme ve Diyet

-Beyin ve Sinir Cerrahisi

-Biyokimya Laboratuvar

-Çocuk Cerrahisi

-Çocuk Nörolojisi

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Dahiliye

-Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları)

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Estetik

-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

-Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

-Genel Cerrahi

-Göğüs Cerrahisi

-Göğüs Hastalıkları,

-Göz Hastalıkları

-K.B.B.

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kardiyoloji

-Mikrobiyoloji Laboratuvar

-Nöroloji

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Psikoloji

-Radyoloji

-Ruh Sağlığı ve Hastalıkları

-Üroloji

-Yenidoğan Yoğun Bakım (KUVÖZ)

-Yoğun Bakım

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Doktorları
Özel Gaziantep Deva Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -