Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çakmak Mahallesi Tüfekçi Yusuf Bulvarı No: 181 Şehitkamil / GAZİANTEP
Telefon Tel:0 342 235 49 49
Fax Fax:0 342 235 49 47
E-Mail E-Mail:info@ayintappark.com
Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kornea Topografisi, Göziçi Akıllı Lensler, OCT Anjiyografisi, Bilgisayarlı Görme Alanı Testi, Göz Estetik Cerrahisi, YAG Laser, Argon Lazer, Korneal Cross-linking, Göz Anjiyosu, Şaşılık, Kontakt Lens, Glokom Göz Tansiyonu, Retina, Keratokonus, Çocuk Göz Sağlığı, Katarakt, Genel Göz Muayenesi
Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -