Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy

Gündüzleri hastanedeki tüm branşlar tarafından desteklenen acil servis, geceleri de hastanede nöbetçi hekimlerimiz tarafından sürekli desteklenmektedir. Acil serviste her türlü tahlil ve radyolojik tetkik, 24 saat boyunca mümkün olan en hızlı şekilde yapılmaktadır. Acil Servisimiz dinamik ve deneyimli bir kadro ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy Hakkında İçerikler
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kavacık Mah. Misafir Sk. No:1 34810 – Beykoz / İSTANBUL
Telefon Tel:444 7 376
Fax Fax:0216 425 26 38
E-Mail E-Mail:info@fsmtip.com
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy Nerede
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy Randevu Alma
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköynden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköynden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Evde Sağlık Hizmetleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), KBB Baş ve Boyun Cerrahi, Kardiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Psikolojik Danışmanlık, Psikiyatri, Sağlıklı Beslenme ve Diyet, Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Tedavi, Tanı Üniteleri, Üroloji
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy Doktorları
Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköynde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -